Giriş YapÜye Ol

Hakkımızda

2013 yılından itibaren faliyette olan JET SIVA insana ve doğaya saygılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektöründe son teknolojilere dayalı ve yerli malı üretimiyle yer almaktadır.

2013 yılında tasarım çalışmalarına başladığımız ürünler, hava kompresörü yardımıyla sıva püskürtme işlevini yerine getiren makinalardır. 2016 yılbaşı itibari ile patentini alarak piyasaya sürülen ürünümüz talebi artan bir ivme ile devam etmektedir. Müşterilerimizden gelen talep ve şikâyetleri azami derecede önemseyerek ARGE çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.


JET SIVA %100 türk malı bir ürün olup, kendi alanında dünyada markalaşma yolunda ilerleyen bir üründür. Bu anlamda JET SIVA marka bilinci ile kaliteden ödün vermeden, ticari kaygıyı ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetini esas alma arzusundadır. Üretimleri Çorlu'da Aysaç Mühendislik Sac İşleme Tesisleri'nde yapılmaktadır. JET SIVA Markası adı altında SIVA PÜSKÜRTME KÜREĞİ üretimi yapılmaktadır.

Şu an 4 ana modeli ile seri üretim süreci devam etmekte ve çalışmalarını istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ
-Duvar Tipi sıva püskürtme küreği
-Duvar Tipi Kapaklı sıva püskürtme küreği
-Duvar Tipi 3 çıkışlı sıva püskürtme küreği
-Tavan Tipi sıva püskürtme küreği
-Büyük Hacimli Duvar Tipi (perlitli sıva) püskürtme küreği

Jet Sıva Müşteri Memnuniyeti işimizin esası dır.

Bizim için esas olan müşteri memnuniyetidir. Çünkü memnun olmayan her müşteri bize gelecekte eksilen pazar olarak döneceğini düşünüyoruz. Jet Sıva’ya ait her bir görsel bizim taahhüdümüzdür. Eğer taahhüt ettiğimiz sonucu alamadı iseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz. Şikayetinizi video ile bizimle paylaşırsanız size yardımcı olabiliriz. Telefonun diğer ucunda şikayet veya memnuniyet kesin bir sonuç vermiyor.

Aldığınız üründen ne kadar memnunsunuz? Bilmek isteriz. Eğer müşterimiz aldığı üründen verdiği paranın karşılığını göremedim kaygısı varsa bu bizim için memnuniyetsizliklerdir.

Lütfen bizimle paylaşınız
Video WhatsApp hattımız: 0532 324 59 57

Foto Galeri

JET SIVA ÜRÜN ÇEKİMLERİ

3 Çıkışlı JET- D3
3 Çıkışlı JET- D3
Jet Sıva  Hava Hortumu
4 Çıkışlı JET- D4H-350
4 Çıkışlı JET- T4H-350
3 Çıkışlı JET- D3H

Belgelerimiz

JET SIVA MARKA BELGESİ
Jet Sıva Faydalı Model
Faydalı Model patent sahibi JET SIVA