Giriş YapÜye Ol

Sizden Gelenler

 

Avrupa'nın göbeğinde YERLİ VE MİLLİ sıva makinesi diye tanıttığı Jet Sıva uygulaması görülmeye değer. Almanyadan S.K adlı müşterimiz Jet Sıva Makinesi ile işini 4-5-6 kata kadar hızlandırdığını söylüyor.

   

Kastamonu İnebolu İlçesinden Muhammet bey diyor ki! Sayın Jet Sıva Makineden memnunuz. Sıkıntı yok. Allah razı olsun dedi.

Jet sıva Püskürtme küreğini ilk defa kullana Seyfi Önder usta, ihtiyarladı artık çalışamayacağım derken böyle bir makine işimi yarı yarıya kolaylaştırdı. Emeklilik yok çalışacağım dedi.

   

Jet sıva Püskürtme küreğini ilk defa kullana Seyfi Önder usta, ihtiyarladı artık çalışamayacağım derken böyle bir makine işimi yarı yarıya kolaylaştırdı. Emeklilik yok çalışacağım dedi.

İrem Peyzaj, Afyon'da yaptığı yapay şelale, göl ve yel değirmeni gibi görsel inşaatlarda Jet Sıva ile iş hızını iki katına çıkardı.

   

Tokatlı müşterimiz Sayın Aycan Ateş bey'in Tuğla üzerine alçı sıva çalışması Jet Sıva (532) 324 59 57 Alçı sıva nasıl yapılır

Yozgat'tan müşterimiz Sayı A. Ateş bey Jet Sıva ile yaptığı ilk işi alçı sıva yı nasıl yapıyor. Video su için Sayın müşterimize teşekkür ediyorum.

   

Üniversite Mezunu Halil Bey , Ekonomi bölümünü bitirdim iş bakıyorum. Aileme katkı amacıyla inşaat işinde çalışıyorum. Jet Sıva makinesi test etme imkanım oldu. Profesyonel olmayanlada kullanabilir dedi. Ekonomik ve ergonomik bir tasarımı var. Jet Sıva markasını oluşturan sizleri kutluyorum, herkese tavsiye ederim dedi.

Rizeli sıva ustası Hakan Akay , montolama ve mineral sıva püskürtme makinemizi test etti. Tam not ile usta mız teşekkürini iletti. Jet sıva püskürtme makinesi profesyonellerin takdir ve teşekkürlerini aldıkça, kendinden emin ve geleceğe dair tasarımlarla Türkiye markası olmayı hedeflemektedir.

   

Tarık Bilgin işinin fenomeni olma yolunda. Jet Sıva müşterisi Tarık Bilgin; 'Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok, anlatmıyoruz , Jet Sıva görüyorsunuz' , biz anlatmıyoruz siz görüyorsunuz, mükemmel diyor.

 
Alçı sıva ve kara sıva makinesi. Her ustanın elindeki en önemli alet. Jet hızında sıva. Aynı makine ile hem alçı hem de kara yapılır mı? Yapılıp yapılmadığını görmek için videoyu seyretmeniz yeterli. Nasıl kolay sıva yapılır? Sıva işini bilmiyorum, kendi işimi kendim yapabilir miyim? Bu makine ne ile çalışır, Hava kompresörü gerekiyor mu? Kaç litrelik kompresör olur ile çalıştırabilirim? gibi soruların cevabı bu sitede: Www.jetsiva.com.tr