Giriş YapÜye Ol

JET SIVA Elekli Model ile Tıkanma Sorununu Çözdü


Jet Sıva yeni hedeflerJET sıva yeniliklere devam ediyor. Yeni versiyon elekli model bir sorunu daha ortadan kaldırdı.

Hazneye doldurulan harç malzemesinin içine karışan 9 mm den  büyük parçacıklar çıkış deliklerinde tıkanmaya sebep oluyordu. Yeni elek sistemi ile tıkanma olmaksızın pisliklerin elek üzerinde kalması sağlanıyor.

Artık sıvacıların işi yarı yarıya kolaylaştı ve yarıdan fazla iş hızı arttı. JET SIVA püskürtme  makinesi ile saman evlerin çamur sıva ile sıvanabilmesinden tutunda mineral sıvaya kadar geniş bir yelpazede kullanımı mümkün.jet4x: Kum sıvaları (kara,  kaba ve ince) tuğla üzerine alçı sıvalarını yapabilir.jet5x: mineral sıva, hazır sıvalar ve mineral sıva yapabilir.Basınçlı hava kaynağı için gerekliKompresör özellikleri: Basınç = 6-8 bar
Debi=300 litre/ dak
Tank kapasitesi = minimum 200 litre  olmalıdır.İLETİŞİM
Türkiye’nin her yerinden şehir içi araması fiyatına 0 850 303 41 21 No’lu telefondan arayabilirsiniz.  www.jetsiva.com  sitemizden geniş açıklamalarımızı okuyabilir ve uygulama videolarımızı seyredebilirsiniz.

JET sıva yeniliklere devam ediyor. Yeni versiyon elekli model bir sorunu daha ortadan kaldırdı.

Ayrıca bizden ürün alıp video ve resimleri  jetsivac@gmail.com  gönderebilirsiniz. Hem  JET SIVA olarak ürünlerimizin sizlerin ellerinde işe dönüştüğünü görmek bize mutluluk verecek hemde sizleri tanıtmış olacağız.