Giriş YapÜye Ol

JET SIVA Kendini Tescil Ettirdi

Jet Sıva, Kendini İsmini  Türk Patent Enstitüsünü Tescil Ettirdi.

 

Jet Sıva  vekil aracılığı ile yaptığı müracaat sonucu, gerekli araştırmalarını yaptı. Ardından 5 aylık çalışmanın sonucu  JET SIVA  ismi tescil edildi.

Sıva püskürtme Küreğini Türkiye de ilk tasarlayan Jet Sıva, kendi ismini de tescil ettirdi.  JET SIVA marka ismiyle piyasaya sürülen sıva püskürtme küreğini marka ismine yakışır, üretip sattığı ürünler ile marka değerini her gün artırma hedefindedir.JET SIVA markası tescillendi.
Jet Sıva olarak Türkiye ve Dünya pazarına çıktığımız günden itibaren kaliteli ve çevre sorumluluklarımızı bilerek adım adım en yüksek standartlara ulaşmayı hedeflemekteyiz.
Güvenilir bir marka oluşturmak hedefiyle çıktığımız bu yolda marka adımızın tescillemesi verdiğimiz emeğe sahip çıkılması anlamına geldiği bilinci ile Türk Patent Endüstrisi tarafından JET SIVA marka olarak tescillenmiştir.TÜRK MALI - Jet sıva made in turkey stamp

 

طائرة الجص، سجلت معهد البراءات التركي الاسم نفسه سير.

 

طائرة نتيجة طلبه من خلال المحامي الجص، لم البحوث اللازمة. تم تسجيل النتائج بعد 5 أشهر من JET عمل اسم دافق.

التجديف الجص رذاذ أو الجص يصمم لأول مرة في تركيا، وقال انه كان مسجلا باسمه. فلوش JET العلامة التجارية جديرة بهذا الاسم من مجرفة رذاذ الجص المقترحة على اسم العلامة التجارية السوق، وقيمة العلامة التجارية من د في انتاج وبيع المنتجات التي تستهدف زيادة كل يوم.